Dodany: 2011-05-26 09:46:22

Czym są punkty karneNauka jazdy poznań to miejsce, gdzie zostaniemy nauczeni tego jak należy poprawnie jeździć samochodem i jak to robić, żeby nie nadużywać jakiś przepisów. Oczywiście, nie zawsze będziemy się do tego stosować (zwłaszcza po zdanym egzaminie i otrzymaniu prawa jazdy).

 

Niestety prawo, jakie mamy bardzo dobrze karze wszystkich „wybitnych” kierowców, którzy chcę zabłysnąć w swoim towarzystwie. Jeżeli popełnimy jakieś wykroczenie, bądź złamiemy jakiś przepis, to musimy liczyć się z tym, że nasz występek zostanie solidnie „nagrodzony”. Mam tu na myśli nie tylko jakiś mandacik, a głównie coś takiego jak punkty karne, które przyznawane są po każdym złamaniu przepisu przez nas.

 

Nauka jazdy poznań to miejsce, gdzie po wykupieniu odpowiedniej ilości jazd doszkalających możemy zweryfikować punkty karne. Poza tym, osobiście uważam, ze powieniśmy sobie wziąć uwagi, które otrzymaliśmy od instruktorów pracujących w miejscu takim jak nauka jazdy poznań. Osobiście staram się jeździć w miarę przepisowo i być może dlatego nie zdobyłem jeszcze żadnego punktu karnego..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są punkty karne
Nick: