Dodany: 2011-12-22 09:21:39

 

Ile kosztuje nauka jazdy W dobie niedawnego kryzysu, zaczęliśmy zwracać coraz większą uwagę na każdą wydawaną złotówkę. Myślenie w tych kategoriach jeszcze długo nie będzie nam obce – choćby z przyzwyczajenia i przezorności. Z tego względu, szkoły takie jak nauka jazdy kraków, bardzo walczyć muszą o każdego klienta.

 

Nauka jazdy kraków, by przyciągnąć do siebie potencjalnych kursantów często oferuje różnego rodzaju promocje, w trakcie trwania których szkolenie kosztuje mniej lub zawiera dodatkowe, niepłatne oddzielnie elementy (na przykład gratisowe godziny jazdy z instruktorem). Ponadto, z uwagi na obecną sytuację na rynku, wiele placówek tego typu wprowadziło możliwość spłaty należności w dogodnych ratach.

 

Koszty, jakie musimy ponieść w związku z rozpoczęciem kursu w szkole takiej jak nauka jazdy kraków, nie są bowiem małe. W zależności od wielu czynników (wielkość miasta, ekstra usługi) cena całości szkolenia wahać się może od tysiąca dwustu do około tysiąca pięciuset złotych. Oczywiście za dodatkowe godziny doszkalające, jeśli ich potrzebujemy, trzeba zapłacić oddzielnie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ile kosztuje nauka jazdy
Nick: