Dodany: 2011-05-26 09:15:15

Kategorie prawa jazdyPrawo jazdy poznań, to jest bardzo popularny dokument, bez którego wielu z nas nie byłoby tym kim są obecnie. Jak widać, prawo jazdy poznań to nie tylko szansa na pełnoprawną naukę jazdy samochodem, ale również czasem na jakąś pracę, czy jakiś własny biznes.

 

Poza tym, coś takiego jak prawo jazdy poznań możemy mieć na bardzo dużą ilość kategorii, które upoważniają nas do kierowania innymi pojazdami. Głównymi kategoriami na prawo jazdy poznań są : kat. A, B, C, D, T. pierwsza z nich to kategoria związana z jazdą motocyklami. Druga dotyczy samochodów o łącznej masie nieprzekraczającej 3,5 tony. Trzecia, czyli kategoria C to samochody powyżej 3,5 tony z wyjątkiem autobusów. Czwarta to kategoria dotycząca tylko i wyłącznie pozwolenia na jazdę autobusami i przewożenie osób.

 

Poza tym jest jeszcze coś takiego jak kategoria E, po zdobyciu której możemy doczepić do auta przyczepkę. Moim zdaniem najważniejszą sprawą jest zdobyć tę kategorię która nas najbardziej interesuje, a taką na 99% jest kategoria B..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kategorie prawa jazdy
Nick: