Dodany: 2011-12-22 09:23:20

 

Czym są jazdy doszkalająceKursy jakie organizowane są przez szkoły takie jak nauka jazdy kraków, opierają się wszystkie na tych samych zasadach dydaktycznych. Odgórnie uznano, że dziesięć godzin zegarowych wykładów i trzydzieści praktycznej jazdy autem wystarczy, aby wyposażyć kursantów w wiadomości i umiejętności niezbędne do zdania egzaminu państwowego i przyszłego życia samodzielnego kierowcy.

 

Wiadomym jednak nie od dziś jest fakt, że każdy ma inne tempo uczenia się. Dla jednego ten wymiar czasowy to aż nadto, a dla drugiego przydało by się go wydłużyć. Właśnie dla tej ostatniej grupy większość szkół takich jak nauka jazdy kraków organizuje tak zwane jazdy doszkalające. Są one nieobjęte ceną kursu i płacić należy za każdą oddzielnie – przy większej ilości często można wynegocjować rabat. Są to podobnie jak na szkoleniu, jady pod okiem instruktora gdzie szlifuje się niedociągnięcia, które osoba chce poprawić.

 

Nauka jazdy kraków organizuje takie godziny także dla osób, które posiadając prawo jazdy bardzo długo go nie używały i chcą sobie przypomnieć wszystkie manewry jeżdżąc ze specjalistą..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są jazdy doszkalające
Nick: