Dodany: 2010-11-29 12:57:09
 

Radiowóz nieoznakowanyOd kilku lat na polskich drogach pojawiają się radiowozy nieoznakowane, które wyłapują kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego. Niejeden kierowca stracił przez taki system kontroli policyjnej prawo jazdy lublin.


Radiowozy policyjne nie są rozpoznawane przez spora część kierowców. Ci którzy maja już prawo jazdy lublin sporo lat i troszeczkę doświadczenia jako kierowcy wiedzą, gdzie można spodziewać się radiowozów, wiedza jakie marki samochodów używane są przez policje itd. Mimo to także oni dają się niejednokrotnie złapać na gorącym uczynku.

Mandaty w takich przypadkach najczęściej są dosyć wysokie. Kierowcy nie dość, że czując się bezpiecznie jadą dużo szybciej niż jest to dozwolone, wyprzedzają w miejscach zabronionych, nie maja w trasie zapiętych pasów i dodatkowo rozmawiają przez telefon. Za taki zestaw wykroczeń, który zresztą jest dosyć często popełniany przez kierowców można stracić nawet prawo jazdy lublin. Ilość punktów karnych przydzielonych do danego wykroczenia jest dosyć wysoka a 24 które chronią kierowcę w takiej sytuacji mogą nie wystarczyć..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Radiowóz nieoznakowany
Nick: