Dodany: 2010-11-29 12:10:22
 

Egzamin praktycznyEgzamin praktyczny na prawo jazdy lublin składa się z dwóch części. Zdający muszą przejść poprawnie cześć pierwszą czyli manewry na palcu oraz część drugą czyli jazdę po mieście. Oczywiście możliwość podejścia do egzaminów praktycznych daje dopiero poprawnie zdany egzamin teoretyczny.


Egzamin teoretyczny na prawo jazdy lublin i praktyczny w żadnym z ośrodków WORD – czyli Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, nie odbywają się w tym samym dniu. Choć wyniki z egzaminu teoretycznego znane są już tego samego dnia, zdający musi ustali datę egzaminu praktycznego i czekać na jego przebieg. W zależności od WORD-u długość czkania na egzamin jest różna.

Egzamin praktyczny na prawo jazdy lublin, który polega na sprawdzeniu poruszania się autem po mieście jest ostatnim etapem egzaminów. Egzaminy praktyczny na placu i praktyczny na mieście odbywają się cały rok, nie ma znaczenia jaka jest pogoda, czy pada śnieg, czy deszcz. Kierowca ma obowiązek posiadania umiejętności kierowania pojazdem w każdych warunkach atmosferycznych. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Egzamin praktyczny
Nick: